Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rudzie Śląskiej

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIG albo ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Ruda Śląska. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można zatem spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rudzie Śląskiej, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Rudzie Śląskiej. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Rudzie Śląskiej, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Rudzie Śląskiej. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też zdjęcia dokumentujące mieszkanie lub działkę. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć też mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Rudzie Śląskiej zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Ruda Śląska – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Ruda Śląska – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Rudzie Śląskiej, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Rudzie Śląskiej, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Rudzie Śląskiej, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Rudzie Śląskiej, #pożyczki pod zastaw domu w Rudzie Śląskiej, #pożyczka pod hipotekę domu w Rudzie Śląskiej, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Rudzie Śląskiej, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Rudzie Śląskiej, #pożyczki dla rolników w Rudzie Śląskiej.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!