Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

O firmie

Fundusz Kredytowy Silesia to instytucja świadcząca usługi finansowe w formie pożyczek na dowolny cel związany z prowadzoną przez pożyczkobiorcę działalnością gospodarczą lub rolniczą, pod hipotekę nieruchomości (wpis w dziale IV księgi wieczystej). Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć zespół ludzi kompetentnych oraz wykształconych w kierunku finansów i ekonomii. Ponadto, nieustanne obserwacje rynku finansowego w naszym kraju, a także problemów, z jakimi zmagają się na co dzień osoby zarówno młode, jak i starsze oraz całe rodziny, było bodźcem do wypracowania właśnie takiego modelu świadczonych usług, aby mogły one nie tylko wesprzeć klientów indywidualnych w realizacji swoich życiowych celów, ale również aby były formą pomocy dla tych, którzy wpadli w spiralę kredytową.
Udzielamy pożyczek na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub rolniczą, nie weryfikując naszego klienta w rejestrze dłużników. Szybko i przy minimum formalności udzielamy pożyczki na dowolny cel związany z prowadzoną przez pożyczkobiorcę działalnością gospodarczą lub rolniczą. „Czas to pieniądz”, dlatego cała procedura w naszej firmie trwa zaledwie kilka dni.
Ponadto, nie odmawiamy klientom, którzy znaleźli się w bardzo niekorzystnej dla nich sytuacji finansowej. Proponujemy pożyczki oddłużeniowe, nie tylko spłacając zadłużenia w bankach, ZUS, US, komorników, ale także negocjujemy najlepsze warunki współpracy.
Agro pożyczka dla rolników pod hipotekę gruntów rolnych proponowana przez nas jest optymalnym rozwiązaniem na sfinansowanie inwestycji lub oddłużenie. To minimum formalności a większość wniosków otrzymuje pozytywną decyzję.

Fundusz Kredytowy Silesia to droga do poprawy Twojej sytuacji finansowej.
Banki wyróżniające się rygorystycznymi warunkami kredytowymi, nie zawsze są w stanie Ci pomóc.
Pożyczki na dowolny cel bez BIK rozwiązanie znajdą zawsze!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!